HLAVNÍ VÝROBNÍ TECHNOLOGIE

Logo_PILA_KORYTA__s.r.o

Veškeré řezivo je vyráběno hlavně na profesionální KMENOVÉ PÁSOVÉ PILE zn. MEBOR (délka řezu až 12,5 m a průměr kmene až 1m) a na DVOUKOTOUČOVÉ KMENOVÉ PILE zn. StrojCAD (délka řezu 8,6m a průměr kmene do 60 cm) , jež pro svoji schopnost v kvalitě řezu, nemají s běžnými katry v žádném případě konkurenci. Kulatina je opracovávána mnohem jemnějším a přesnějším způsobem, než při řezání katrem a díky tomu nedochází k praskání a kroucení řeziva.
Řezivo také nabízí minimální náklady na hoblování a i k práci s ním nejsou potřeba, díky hladkému povrchu bez třísek, ani rukavice. Součástí provozovny je totiž i brusírna pilových pásů s automatickou bruskou a válcovačkou, díky které jsou pily stále připraveny ke kvalitnímu řezu.
KVALITA, SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA A DOBRÉ JMÉNO je u nás na prvním místě, proto jsme také držiteli certifikátu systému řízení výroby na výrobek ,,Konstrukční dřevo obdélníkového průřezu tříděné podle pevnosti,, dle ČSN EN 14081-1 v třídách pevnosti S7, S10 a S13.

Součástí pilařského provozu je i omítací a rozmítací pila OPPA II s výškou pořezu 140 mm, šíří 600 mm a čtyřstranná  fréza TOS Svitavy s možností hoblování veškerého řeziva až do velikosti 200/200 mm dl.8,6 m.